FX15 KULLANIM ŞEKLİ

Orjinal Fx15 zayıflama kapsülünü her sabah kahvaltısından 30 dakika önce iki bardak su ile, akşam yemeğinden 30 dakika önce iki bardak su ile, günlük iki kapsül Fx15 kullanılması uygun görülmüştür. Etkisi normal bir insan bünyesi için kısa sürede etkisini görebilmek mümkündür. Ancak yaklaşık bir aydır kullanıyorsanız ve bir etkisini göremiyorsanız uzman hekiminize danışarak doz yükselimi yapabilirsiniz. Unutmayalım ki Orjinal Fx15 tablet ilaç değildir. Sadece gıda takviyeli içeriğinde doğal bileşimleri barındıran mucizevi bir üründür.

Ürünü sadece saf su ile tüketmeniz gerekmektedir. Alkol ve asitli içeceklerle tüketilmesi kesinlikle önerilmez. İdeal kilonuza geldiğiniz zaman ürünü hemen bırakmayınız. Kullanımı azaltarak bırakmanız hem ideal kilonuzu korumak hem de verdiğiniz kiloları geri kazanmamak için faydalıdır. Orjinal Fx15’i tamamen bıraktığınız zaman düzenli beslenerek, spor yaparak ulaştığınız kilonuzu korumanız gerekecektir.

Kimler Kullanamaz?

 • Gebe emzirenler kesinlikle kullanamaz.
 • Karaciğer, böbrek, kalp yetmezliği olanlar kullanamaz.
 • Yüksek tansiyon, tansiyon hastalarının kullanamaz.
 • Ülser veya Gastrit hastası olanlar kullanamaz.
 • Alkol ve asitli içeceklerle birlikte kullanılması tavsiye edilmez.

SİPARİŞ VERİN

fx15 zayıflama hapı 1 kutu
fx15 zayıflama hapı 2 kutu
fx15 zayıflama hapı 3 kutu
fx15 zayıflama hapı 4 kutu

BLOG

Fx15 Zayıflama Hapı Nedir?

Orjinal Fx15 içeriğinde tamamen bitkisel enzimleri barındıran mucizevi bir zayıflama ürünüdür. Kısa sürede düşlediğiniz kiloya oturduğunuz yerden kavuşmak artık orjinal fx15 ile çok kolay. Oturduğunuz yerden sanki spor yapıyormuş gibi terleyerek ideal kilonuza  kavuşabilirsiniz. Orjinal Fx15’in yan etkileri bireylerin bünyesinden bünyeye değişmektedir.

İçeriğinde ki özel bileşimler sayesinde, sizi gün içerisinde zinde tutmaya yarayan bitkisel karışımlardan hazırlanmıştır.  Hedeflediğiniz ideal kiloya ulaştığınız zaman ürünü aniden bırakmayınız. Kullanımı azaltarak bırakmanız ideal kilonuzu korumanıza yardımcı olacaktır. Ürünü aniden bırakmak verdiğiniz kiloları geri kazanmanıza olanak sağlayacaktır.

Fx15 kullanıcı yorumları sayfamızda kullanıcı deneyimlerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca fx15 kullanıcı yorumları bölümünde sizde deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz.

Fx15 İçeriği

Fx15 son zamanlarda internet pazarlarında oldukça rağbet gören, zayıflama haplarının en başlarında liderliğini korumakta olan mucizevi gıda takviyeli üründür. Kullananların %95’i Orjinal Fx15’i arkadaşlarına tavsiye etmektedir. İçeriğinde tamamen doğada bulunan ve insan sağlığına olumlu yönde etki bırakan özlerden oluşmaktadır.

 • Çinko 4 mg
 • C vitamini 30 mg
 • Üzüm çekirdeği ekstresi 10 mg
 • Lotus yaprağı ekstresi 148 mg
 • Yeşil çay ekstresi 80 mg
 • Mikro kristalin selüloz 98 mg

Fx15 hiç bir zaman içeriğinde kimyasal maddelere yer vermemektedir. Siz de hemen fx15 sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayınız.

fx15
1
Whatsapp Sipariş ve Bilgi Hattı
Powered by